בן-יעקב משרד עו"ד

משרדנו מתמחה במשפט המסחרי על כל גווניו, בדגש על משפט מסחרי בינלאומי וישראלי, פינטק (כגון Electronic Money Institutions), מיזוגים ורכישות, היי-טק, ניהול הון משפחתי (לרבות תכנון ירושה והעברה בין דורית), מקרקעין ונדל"ן, הגנה על קניין רוחני, נאמנויות, ציות (כגון FATCA, CRS) ועוד.
מתוך אמונה כי שירות משפטי מלא ואיכותי הוא כזה שמשלב הבנה עמוקה במגוון תחומים, ראייה מערכתית כוללת וגישה של "מהנדסים" ולא של "טכנאי משפט", אנו גאים להיות שונים בנוף המקומי של משרדי עורכי הדין בישראל.
לכל תיק שמגיע אל שולחננו, אנו ניגשים תוך ניסוח אסטרטגיה כוללת, המשלבת ניסיון וידע נרחב במגוון תחומים משפטיים ופיננסיים, חדשנות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה.

בין לקוחות בן-יעקב משרד עו"ד היום ובעבר נמנים לקוחות בעלי מאפיינים שונים ומגוונים לרבות: תאגידים ישראליים וגלובליים, אנשי עסקים, יזמי הייטק וקריפטו, משפחות עתירות הון, קבוצות גדולות של בעלי זכויות במקרקעין.
אנו ידועים ביכולת שלנו להעניק ללקוחותינו לא רק שירותי משפט במובן הצר, אלא גם ייעוץ עסקי-יזמי חוצה ארצות ומגזרים – תוך זמינות "24/7, 364 ימים בשנה"; אנו גאים בתשוקה לעבודה שלנו והמחויבות ללקוחותינו; ומעל לכל, אנו נכנסים לנעליים שלך – פשוט כך, כדי להעניק לך את הטוב ביותר.